Stäng
Handla tryggt hos oss!

Deltagare

KSSS Olympic Class Regatta - Optimist - Optimist

Båtnamn Skepparens namn Båttyp Segelnr Mätregel Båtklubb
Nemo XS Anton Broman Optimist SWE4676 KSSS
LowEng Lowe Engström Optimist SWE_4532 KSSS
FIN-1142 Joel Kiiski Optimist FIN-1142 HSK
Optimist Maximilian Sergelius Optimist FIN-1099 HSK
NA Tatu Uusitalo Optimist FIN_1159 HSK
Optimist Sebastian Feodoroff Optimist FIN-1147 BS/Savk
SWE4233 Axel Schenström Optimist SWE4233 KSSS
Winner Alfons Sellin Optimist SWE 4370 RÖSS
Optimist Maisa Kauppi Optimist FIN-1130 HSK
Sauna Hugo Aalto Optimist FIN-569 HSK
Optimal Alvin Tollbom Lindh Optimist SWE4543 JKV
Lattjolajbanlådan Henric Wigforss Optimist SWE 3845 KSSS
Bromsklossen Hector Barsne Optimist SWE4602 SSP
Astro Noah Bernhardtz Optimist Swe 4769 Röss
Fareast Levi Bernhardtz Optimist Swe 4426 Röss
Jonas Jonas Höglund Optimist SWE 4680 Boo SS
- Erik Weck Optimist SWE4767 kBS
Boat Gustav Bark Optimist SWE4789 NySS
4678 Olof Holmberg optimist SWE 4678 KSSS
X Pontus Axelhed Optimist 4733 KBS
Brooklyn II Jack Svanvik Optimist SWE_4038 KSSS
DG Douglas Grape Optimist SWE 4625 KSSS
SWE4764 Ida Elfving Optimist SWE4764 KSSS
Lilla boy Alexander Gavelfält Forssén Optimist SWE 4792 KSSS
Vilgots Vilgot Treskog Optimist SWE 4217 KSSS
- Line Thunman Optimist SWE 4387 KSSS
MacaBarry Claes Järudd Optimist SWE-4511 KSSS
Max Zetterström Max Zetterström Optimist SWE 4700 BOSS
Winner Ines Ruohela Optimist FIN-910 EPS
Ludicrous Alexander Melin Optimist SWE 4725 KSSS
Winner Erik Norlen Optimist SWE 4628 KSSS
- Ludwig Magnuson Optimist SWE4452 KSSS
Gråtrut Jonatan Röijer Optimist SWE_4099 LDSS
4445 Emma Wennberg Optimist SWE_4445 LiJS
Vincent Vincent Söderberg Optimist SWE 4660 KSSS
Daisy Duck Karl Jarvin Optimist SWE 4719 KSSS
Jollan Julia Werton Optimist SWE4605 LDSS
FIN-994 Onni Kylävainio Optimist FIN-994 HSK
FIN-1097 Aatos Kylävainio Optimist FIN-1097 HSK
Turbo Oskar Kovalainen Optimist FIN-1158 BS
- Måns Fröjd Optimist SWE 4665 OxSS
Badkar 2.0 Annie Hinton Optimist SWE 4461 Röss
Winner Filip Skarman Optimist SWE4728 KSSS
Philip Philip Björkman Optimist SWE4763 MSS
Winner Ville Aviander Optimist SWE 4726 OXSS
- Hugo Sköld Orr Optimist SWE_4785 KBS
SWE4696 Ellinor Lindström Optimist SWE 4696 SSP
SWE4762 Filip Lindström Optimist SWE 4762 SSP
SWE4259 Ansel Lindskog Optimist SWE 4259 SKSK
SWE4717 Elisa Lindskog Optimist SWE 4717 KSSS
- Teemu Rellman Optimist FIN-1125 TaPS
N/A Vivi Vainio-Mattila Optimist FIN-1019 HSS
FIN-1161 Henrik Puolakka Optimist FIN-1161 HSK
SWE 4703 Julius Graudums Optimist SWE 4703 KSSS
SWE 4561 Marius Graudums Optimist SWE 4561 KSSS
Astro Selma Hård Optimist SWE4659 KKKK
JKV racing team Axel Almersson Optimist SWE 4535 JKV
Opti Maxine Hjort Optimist SWE 4658 KSSS
Opti Dante Hjort Optimist SWE 4730 KSSS
- Agnes Hagby Optimist SWE 4684 LDSS
SWE4705 Olof Laurell Optimist SWE4705 KSSS
FIN-881 Teo Koponen Optimist FIN-881 HSS
Filip Filip Koritz Optimist SWE 4423 SSKA
- Malte Skoog Optimist SWE 4017 KBS
Swe 472 Jakob Graner Optimist Swe 472 Boo SS
Swe 4735 Malcolm Graner Optimist Swe 4735 Boo SS
Mini Magic-Mix Elin Björklund Optimist 3367 LJS
SWE 4374 Samuel Kaplan Optimist SWE 4374 KSSS
Elsis Elsa Malmcrona Optimist SWE4494 LDSS
No name Simon Karlemo Optimist FIN-1162 ESF
No name Ines Karlemo Optimist FIN-923 ESF
Jullan Julia Leuckfeld Optimist SWE_4633 KSSS
Jaava Alex Tammi Optimist FIN-918 HSS
Mu Lina Rybeck SWE4371 RÖSS
Tiger Hanna Rybeck SWE4431 RÖSS
Optimist Julia Ygberg Optimist SWE 4732 KBS
Optimist Arttu Valonen Optimist FIN_1143 MP
Astro Simon Härdner Optimist Swe4715 KKKK
SWE_4758 Tekla Walther Optimist SWE_4758 KnSS
mumsmums Hampus Ljungberg Optimist SWE 4729 LESS
Astro Wilhelm Dahlberg Optimist SWE4784 Boo SS
Sail Racing Malcolm Dahlberg Optimist SWE4500 Boo SS
SKSK Alexander Olsson optimist SWE 4213 SKSK
Optimist Leevi Tarjanne Optimist FIN-1081 ESF
- David Aldurén Optimist SWE 4281 KSSS
Zimson Peter Ryrfeldt Optimist SWE 4264 KBS
SWE 4773 Emil Wolfgang Optimist SWE_4773 HJBK
SWE 4630 Lukas Wolfgang Optimist SWE_4630 HJBK
Optimist Assi Lindell Optimist FIN-888 ESF
Optimist Lasse Lindell Optimist FIN-1088 ESF
Optimist Cornelia Widestam Optimist SWE 4755 KKKK
Winner Team Lukas Lindström Optimist SWE4781 KKKK
Windy Saimi Huhdanmäki Optimist FIN-380 HSS
Winner Albin Larsson Björnström Optimist SWE-4631 JKV
Optimist Elias Kristensen Optimist SWE4512 KSSS
Optimist Fredrik Kongstad Optimist SWE 4670 HjBk
Millennium Falcon Adam Reinius Optimist 4518 KSSS
ABFTTB TEA ZEEBERG Optimist SWE4624 LDSS
. Filippa Boman Optimist SWE 4749 HjBK
Optimist A Esther Lagerstrand Optimist SWE4396 RÖSS
SWE4514 Bea Brorsson Optimist SWE4514 SSP
Vinden Erik Sjöblom Optimist SWE4522 KSSS
Optimist Emil Hovlind Optimist SWE4752 LJS
Optimist Hugo Hovlind Optimist SWE4793 LJS
4727 Pelle Hollner Optimist SWE 4727 KBS
? Erik Eskilstorp Optimist SWE4560 KKKK
Mårran Tom Sigfrid Optimist SWE 4119 KBS
Optimist Helmi Vauhkonen Optimist FIN-1043 HSK
Hymy Hymy Savela Optimist Fin-1040 HSK

KSSS Olympic Class Regatta - Zoom8 - Zoom8

Båtnamn Skepparens namn Båttyp Segelnr Mätregel Båtklubb
- Emma Aho ZOOM8 FIN-1008 HSS
- Joanna Lindström Zoom8 FIN569 HSS
Zoom8 Albin Andersson Zoom8 SWE183 BooSS
Maja 3 Simon Mattsson Zoom8 SWE 169 BBSS
Speed Oscar Josefsson Zoom8 SWE 197 BooSS
Zoom8 Aarni Markkanen Zoom8 FIN 377 EMK
- Alexander Baudin Zoom8 SWE 246 BooSS
Zoomiss Caroline Sköld Orr Zoom8 SWE_225 KBS
Zoom8 Alma Larsson Zoom8 Swe224 SSS
Zoom Marika Jauhiainen Zoom8 FIN_455 HSS
Roininen Aapo Roininen ZOOM8 FIN_408 BS
Bobi Charlotta Makkonen Zoom8 FIN-628 HSS

KSSS Olympic Class Regatta - Laser 4.7 - Laser 4.7

Båtnamn Skepparens namn Båttyp Segelnr Mätregel Båtklubb
Laser 4.7 Aku Koivistoinen Laser 4.7 FIN-214418 HSS
Laser 4.7 Ludvig Sundström Laser 4.7 SWE_210984 GKSS
Front Samuel Rikala FIN 208788 HSK
Laser 4.7 Emrik Olsson-Dahl Laser 4.7 SWE_209136 GKSS
Wauhtihirvi Akseli Orama Laser 4.7 FIN 28 TaPS
Louise Zetterström Louise Zetterström Laser 4.7 SWE 175665 BOSS
Sonic Boom Hugo Melin Laser SWE 210350 KSSS
xxx Hedvig Liljegren Laser 4.7 SWE 200697 KSSS
Vita Blixten Axel Bjelvenius Laser 4.7 SWE 191776 KSSS
Flipper 2 Sofia Levin Håkansson LASER SWE 210349 KSSS
- Mikaela Söderberg Laser 4.7 FIN_213148 HSS
Laser Ruben Österlund Laser Swe 211970 KSSS
LaserPerformance Gustav Skarman Laser 4.7 SWE214198 KSSS
Sofia Sofia Biller Laser 4.7 SWE 205185 HJSS
Isabella Rasmus Granzin Laser4.7 SWE 204669 KSSS
Khana Roope Rellman FIN-206761 TaPS
- Felix Hård Laser 4.7 197741 GKSS
Laser Johannes Richter Jonsen Laser 4.7 SWE 189160 KSSS
Laser 4.7 Christoffer Hallin SWE-209185 GKSS
Sjövild Nils Malmcrona Laser 4.7 SWE 202078 GKSS
Maravillosa III Elin Bjureus Laser 4,7 SWE 204709 KKF
. Melker Ljungdahl Laser 4.7 SWE209360 KSSS
Laser 4.7 Tilde Skörvald Laser 4.7 SWE 1 GKSS
Laser Karoliina Soini Laser 4.7 FIN117365 ESF
SWE 204715 Karl Landmark Laser 4.7 SWE 204715 GKSS
Tessan Therese Bowald Laser 4.7 SWE 213748 GKSS
Lina Lina Dahlström Laser 4.7 SWE 196764 ASMK
- Elsa Aronsson SWE - 201656 LESS
214201 Victor Björk Laser 4.7 SWE 214201 GKSS
X Rasmus Wannfors Laser 4.7 SWE206971 BOOSS
Laser 4.7 Märta Wijkström Laser 4.7 SWE 206972 Ksss
Oscar Oscar Fällman Laser 4.7 206946 OXSS
SWE Axel Wieland Laser 4.7 SWE196655 KSSS
Laser Jens Kaastad Ørjavik Laser NOR 203908 KNS
SWE 201082 OLiver Lindqvist Laser 4,7 SWE 201082 ASMK

KSSS Olympic Class Regatta - E-jolle - E-jolle

Båtnamn Skepparens namn Båttyp Segelnr Mätregel Båtklubb
N/A Nils Sjöberg E-jolle SWE 3 RÅSS
- Julius Donner Europe FIN-823 EMK
Winner Sebastian Knaack E-jolle SWE93 RÅSS
- Henrik Leijon E-Jolle SWE 3694 BOJK
Vad är höjd mot fart? Erik Lindberg E-Jolle SWE 3676 JKV
Emelie Carlsson Emelie Carlsson E-jolle SWE 3523 KKKK
- Alice Lindberg E-JOLLE SWE 3702 BoSS
- Saara Kuisma Europe FIN-866 TP
Skorpan Erik Öqvist E-jolle SWE_8 KBS
E-jolle Jonathan Hellman E-jolle SWE 3712 LJS
Wait for me Hannibal Barsne Ejolle SWE 2 SSP
Wait for me too Holger Barsne Ejolle SWE 35 BOJK
- Per Mildner E-jolle SWE 3677 BOJK
- Sebastian Mildner E-jolle SWE 3434 BOJK
holme jacob holmqvist swe 20 ots
Nautilus Nils Brandén Europe SWE 3655 BOJK
. Adam Bergström E-jolle SWE 77 KBS
. Matilda Bergström E-jolle SWE 7 KBS
x Gustaf Lewerth E-JOLLE SWE 95 RÅSS
x Carl Lewerth E-JOLLE SWE 15 RÅSS
SWE 3691 Carl Ljunggren E-jolle SWE 3691 JKV
NN Karl Larsson Tinnert E-jolle SWE 3552 RJK
SWE 21 Joel Warvne E-Jolle SWE 21 RÖSS
E-jolle Simon Weideskog E-jolle SWE 85 VJS
E-jollen Vilhelm Reischmann E-jolle Swe 6 SkBK
- Sviatov Ivan E-JOLLE 9 SSHSS
- Maja Wikman E-jolle SWE 3360 JKV
- Moa Wikman E-jolle SWE 3541 JKV
SWE3718 Ella Backlund E-jolle SWE 3718 KBS
Winner Ingrid Bengtson E-jolle SWE-60 KKKK
Blåmesen Axel Sandberg E-Jolle SWE 66 RÅSS
Julle-B Julius Cederlund E jolle SWE 3704 BOJK
Gustav Gustav Koritz E-jolle SWE 90 SSKA
- Johan Lanner E-jolle SWE3701 KKKK
- Matilda Lanner E-jolle Swe 3716 kkkk
Swe57 Rasmus james E-jolle Swe_57 Råss
SWE48 Joar Persson E-jolle SWE48 KKKK
SWE3413 Viggo Larue e-jolle SWE 3413 KBS
E-JOLLE MAXIMUS TORSTENSSON E-JOLLE SWE_3623 KBS
SWE23 Saga Björklund E-Jolle SWE23 JKV
NoNo Axel Laine Europe FIN-844 EPS
- Jaakko Haataja E-jolle FIN-999 MP
E-jolle Olga Eskilsson E-jolle SWE_29 VäSS
. Lili Kotilainen Europeclass FIN_450 HSK
Bettan Klara Sörensen E-jolle SWE3414 UKF
Sissi Niklas Toroi Ejolle FIN 827 EPS
Vad är fart mot höjd? Simon Börjesson SWE 3679 RÅSS
Vad är fart mot höjd? Albin Börjesson SWE 3660 RÅSS
Bruno Viivi Moisio FIN 790 EMK
X-wing Erik Ryrfeldt E-jolle SWE 3281 KBS
Ludwig II Lucas Hoviniemi Ejolle FIN-851 EPS
- Astrid Skogh e-jolle SWE 3678 VÄSS
Ejolle Alexander Kongstad Ejolle SWE 3684 HjBk
Ejolle Svante Munkby E-jolle SWE18 Röss
. Agnes Boman E-JOLLE SWE 34 HjBK
SWE 81 Johan Kylebäck E-jolle SWE 81 HJBK
Orrburgaren Hugo Orrberg E-jolle SWE_3404 KBS
- Gustaf Utterström E-jolle SWE 3547 RJK
BIG Axel Burlin E-jolle SWE33 HjBK
Edvin Cedervall Edvin Cedervall E-jolle Swe 82 VÄSS
Saab 9-3 Areo, utan turboras Henrik Abrahamsson E-jolle SWE 42 LJS
Zickan Oscar Pettersson ejolle swe 91 HJBK
SWE 3686 Love Strandäng E-jolle SWE 3686 HjBK
Al Capone Jonathan Llado Krensler E-Jolle SWE 9 RÖSS
? Måns Wiking E-jolle SWE 14 BOJK
Zoe’s båt Zoe Opdendries Ejolle SWE 64 HJBK
Britt-Marie David Mårsäter E-jolle SWE94 UKF
Chewbacka Sam Stenman E-jolle SWE 4 BOOSS
- Gustav Granath SWE_3671 OTS
x Svante Åberg E-jolle SWE3289 KNSS
:-) Simon Linse E-jolle SWE-3636 KnSS
SWE43 Ture Strömberg e-jolle SWE 43 RÅSS
Discofever Sofie Petersson E-jolle SWE 30 RÖSS
Lälut Jesper thomasson Ejolle Swe 3642 OTS

KSSS Olympic Class Regatta - Finn - Finn

Båtnamn Skepparens namn Båttyp Segelnr Mätregel Båtklubb
Fram David Berg Finnjolle SWE99 UKF
SIKAB Stefan Nordström Finn SWE-14 KKF
Skuld Johannes Pettersson Finn SWE 11 KSSS
Tellie Mats R Karlsson Devoti Swe21 KKF
Vauhtihirmu II Joonas Harju FINN FIN-12 TaPS
Sänket Thomas Dansk FINN SWE55 KSSS
Parkman Pär Friberg Finn SWE 91 KKF
Coolrunnig Svante Collvin Finnjolle SWE2 kkf
Devoti Waltteri Moisio finn FIN 118 Eps
Jabalina IV Ulf Bjureus Finn SWE 66 KKF
MR F Jonas Andersson Finn SWE 71 Nyss
Finnjävel Freddy Markelin Finn FIN-218 NJK
- Jesse Kylänpää FIN_99 RPS
Nostalgia Magnus Olin Finn SWE10 Ksss

KSSS Olympic Class Regatta - Laser Std - Laser Std

Båtnamn Skepparens namn Båttyp Segelnr Mätregel Båtklubb
- Anton Donner Laser STD FIN 198222 EMK
- Fredrik Westman Laser standard FIN 215016 HSF
Snail Emil Bengtson Laser SWE211276 GKSS
215224 Anders Wennberg Laser Standard SWE_215224 LiJS
Tilla Ulf Dahlgren Laser STD SWE 212307 MKS
SWE 56961 Per-Erik Eriksson Laser Standard SWE_56961 SSS
- Lars Krog-Jensen Laser SWE 192693 SSS
Latjolajbanlådan Per Enockson Laser Standard master SWE194703 NYSS
. Wille Kark Laser Std SWE 210784 KSSS
.. Jesper Ståhlheim Laser Std SWE 213457 KSSS
Laser J-O Sandberg Laser SWE_205326 VhSS
Blue Swede Tim Nyllinge Swe 212709 KSSS
- Esa Haataja Laser std FIN-203719 MP
Kluck kluck III Per Sahlberg Laser std FIN 159594 ÅSS
The Flying Finn William Eklund-Ekström Laser Standard SWE 206366 KSSS
. Jasper Karlsson Laser STD FIN_ 188591 ÅSS
212708 Andreas Ljungberg SWE212708 KKKK
. Christoffer Sørlie Laser NOR 209548 FS
Tumle Albin Johnsson Laser standard SWE 202526 HjBK
Laser std Nils jöninger Laser std Swe 200936 Mks
Laser Standard William Carlsson Laser Standard SWE 198996 GKSS
Sheila Håkan Forslund Laser Std DEN 210466 RYC
SWE 214194 Ludde Lindqvist Laser SWE 214194 KSSS
209033 Peter Holm Laser STD SWE209033 MKS

KSSS Olympic Class Regatta - Laser Radial - Laser Radial

Båtnamn Skepparens namn Båttyp Segelnr Mätregel Båtklubb
ma nem jeff Joel Lindqvist Laser Radial SWE 208861 BrSS
Maggan August Jungstedt SWE 209896 KSSS
Laser Klara Utterström Laser Radial SWE 208291 GKSS
???? Thomas Lindström Laser Radial FIN 195481 ÅSS
Laser radial Hugo Sundström Laser radial SWE_210211 GKSS
Laser Radial Sofia Tynkkynen Laser Radial FIN 203033 HSS
Laser Love Molitor Laser Radial SWE208283 KSSS
* Karl Rasmus Ader Laser Radial FI173160 HSS
Baby Ulrika Mohlin Laser Swe183328 RYC
Lasern Gustaf Sevedag Laser Radial SWE 199622 GKSS
Laser Radial Ossian Kamal Laser Radial SWE 209031 KSSS
- Stefan Karlsson Laser Radial SWE 78062 KSSS
SWE209025 Emil Bertilson SWE209025 GKSS
- Jonas Wallander Laser SWE_209895 KSSS
Laser Axel Hallquist Laser radial SWE 196223 KSSS
Matilda Matilda Werton Laser SWE212715 GKSS
SWE 209897 Felix Lindeberg Laser radial SWE 209897 NYSS
- Klara Fröjd Laser Radial SWE 194636 OxSS
Eskil Jonasson Eskil Jonasson Laser radial Swe 212726 Gkss
- Kivi Siik Laser radial FIN_208788 TaPS
Njord Aaro Järvinen Laser radial FIN_211455 TaPS
... Jakob Thörn laser radial swe 173820 TYBK
_ Mattias Trende SWE_204025 KSSS
Sankari Julianna Perttala Laser Radial FIN 203733 TaPS
PikkuMyy Pinja Nurmi laser radial FIN-188382 EMK
Lasern Olof Gunnar Larsson Laser Radial SWE 214196 KSSS
SWE 189170 Eli Eriksson Laser Radial SWE_189170 SSS
NL Noel Laukkanen Laser Radial FIN-207860 HSK
207537 Pontus Nilsson Laser radial 207537 KOJK
- Sofia Gustafsson LASERRADIAL SWE-163780 MKS
Kerstin Johan Sundblom FIN_204937 MSF
. Oscar Krog-Jensen SWE203374 SSS
No Name Cecilia Dahlberg Laser Radial FIN-194803 HSK
Petomaani Rudolf Salminen Laser Radial FIN 213933 TaPS
- Hanna Koba Laser radial SWE 209137 KSSS
Radial Ilari Muhonen Laser Radial FIN-XX EPS
laser radial Fredrik Hansson Laser radial SWE 204751 Gkss
SWE 213738 Karolina Landmark Laser Radial SWE 213738 GKSS
nn Sissel Engdahl SWE 211113 KSSS
Hirvivaara Veikka Viitala Laser Radial FIN 184007 TaPS
Berit Linn Berntsson Laser radial SWE 214478 Stss
Kenneth Svea Sahlin Laser radial SWE 211278 GKSS
Namnlös Oscar Fyrk Laser Radial SWE 198437 GKSS
Moro Otto Dahlberg Laser radial FIN 211267 N
Henrik Lotta Handmark Laser Radial SWE 160591 GKSS
Laser Radial Estere Kumpina LASER RADIAL LAT207538 RYC
. Josefin Olsson Laser Radial SWE 213746 KSSS
MW Mats Wannfors Laser Radial SWE 20697 BOOSS
SuperSnabbaSuperBåten Liv Gyllfors Laser Radial SWE 197343 KSSS
- Paul Hedman Laser Radial GBR 199436 SBK
Ristotäti Daniel Book Laser Radial 213960 HSK
Jackie Markko Waas Laser Swe181467 MKS
? Carl Eskilstorp Laser Radial SWE213048 GKSS
das Wasserwagen Erica Partanen Laser Radial FIN-xxxxxx TPS
W Wilmer Nord SWE 202413 KSSS
Anton Janhonen Anton Janhonen laser radial FIN 212824 HSK
- Linnea Lundberg Laser Radial 204024 SSS
Harava Valtteri Uusitalo Laser radial 213595 Hsk
SWE 197954 Magnus Tryselius Laser radial SWE 197954 Ksss
Santeri Tuori Santeri Tuori Laser FIN-192978 EMK
X Fanny de Susini Laser Radial SWE 210347 GKSS

KSSS Olympic Class Regatta - OK - OK

Båtnamn Skepparens namn Båttyp Segelnr Mätregel Båtklubb
Bäst före 7601 Jonas Börjesson OK-jolle SWE 2846 KSSS
Per-I-Skåp Per Westlund OK SWE-60 NSS
Hjärtat av guld Birger Gustring OK SWE 2839 KSSS
:) Peder Thunander OK Jolle SWE 2848 ASMK
Jolene Arne Johansson OK SWE 2801 Ksss
Vermiculo Tomas Skeppmark OK-jolle SWE_2809 KBS
diana arne malm okjolle swe 80 ksss
-- Robert Hallberg OK SWE2808 KSSS
snapphanen Guy Andersson Ok jolle SWE 2806/21 KSSS
OLW Eric Thunander OK-Jolle SWE-2791 ASMK

KSSS Olympic Class Regatta - 5o5 - 5o5

Båtnamn Skepparens namn Båttyp Segelnr Mätregel Båtklubb
9117 Fredrik Molander 505 SWE 9117 LDSS
Waterat Ebbe Rosén 505 SWE_8926 MKS
8586 Galen Mack 505 SWE 8586 KSSS
namnlös Per Wester 505 SWE9002 BKSS
Kraken Thomas Lundberg 505 SWE 9143 KSSS
SWE-9029 Tomas Grundel 505 SWE-9029 KSSS
Gråben Peter Bökmark 505 SWE_8962 BKSS/GKSS
Gaucho Tomas Franzén 505 SWE-8859 RJK
NN Peter Andersson 505 SWE 8651 SSVÄ
Otto Tom Hastenpflug 505 SWE 8912 SSÅV
SWE 9038 Tore Reinhold 5o5 SWE 9038 BKSS
Griffin Sailing Team Martin Strandberg 505 SWE 8585 MSS/KSSS
Ingen aning Bo Johannisson 5o5 SWE 1 SiBK

KSSS Olympic Class Regatta - 49er - 49er

Båtnamn Skepparens namn Båttyp Segelnr Mätregel Båtklubb
Britt-Marie Edvin Gipperth 49er SWE 6 GKSS
- Oscar Engström 49er swe 181 LESS
Usail Boat Kasper Nordenram 49er SWE 218 KSSS
- Hannes Westberg 49er SWE 121 GKSS
Kiima Fritiof Hedström 49er SWE21 GKSS
- Fredrik Bergström 49er SWE 167 KSSS

KSSS Olympic Class Regatta - 49er FX - 49er FX

Båtnamn Skepparens namn Båttyp Segelnr Mätregel Båtklubb
xxx Elin Sevedag swe 137 Gkss
Rangitoto Ronja Lundberg 49er FX SWE 822 Gkss
. Vilma Bobeck 49erFX SWE 22 KSSS
. Julia Gross 49erFX SWE KSSS
. Rasmus Rosengren 49erFX SWE 113 KSSS
Glenn Again Klara Wester 49er FX SWE 999 GKSS