Handla tryggt hos oss!

Tävlingsdeltagare

Olympic Class Regatta | 29er

Båtnamn Segelnr Skepparens namn Båtklubb Båttyp Mätregel Mättal
Les inconnus NOR 2662 Mathias Berthet KNS 29er
29er FIN-XXX Aku Koivistoinen & Henkka Vaalavuo BS / HSK 29er
- FIN-2154 Lotta Virtanen/Ellen Sahlström BS 29er
- SWE2527 Alice Moss LESS 29er
Elvstrøm sails swe2263 Felicia Fernström Tjss 29er
- FIN-2537 Edvard Bremer BS 29er
Fast(er) SWE2220 Oscar Andersson GKSS 29 er
Audi FIN-2554 Ronja Grönblom HSS
😊 FIN-xxxx Emma Grönblom HSS
29er SWE 1749 Linus Lindquist TÄBK/KSSS 29er
X FIN-XXXX Sophie Seppälä/Siiri Danielsson BS 29er
Usail Boat SWE 2665 Kasper Nordenram LJS 29er
Pikachu SWE2486 Hedvig Hedström GKSS 29er
- SWE 1669 Maja Hansson-Mild SSKA/LSS 29er
SWE 685 SWE 685 Elvira Karlsson GKSS 29:er
29er SWE2699 Martina Carlsson/Alice Borslöv LESS/GKSS 29er
. FIN-1501 Sissel von Schoultz BSS 29er
29-er SWE 2654 Marius Westerlind/Olle Aronsson KKKK/GKSS 29-er
Bamsebjörnen SWE 1674 Jenny Hammersland/ Elin Ax Karjel BOOSS 29er
29er FIN-2156 Ville Korhonen/Robin Berner LPS/BS 29er
Cannaberra SWE 1752 Elin Sevedag GKSS 29:er
Toyota FIN 2032 Elias Odrischinsky NJK 29er
- FIN-1110 Cecilia Dahlberg HSK/BSS 29er
- SWE 1698 Joel Larsson VKSK 29er
- FIN-XXXXX Saara Soikkeli MP 29er
:-) SWE 1713 Erik Wahlberg/David Wahlberg GSS 29er
super mario 2258 Louise Eklöw GKSS 29er
Partti FIN1215 Anna Partti BS 29er
Bamse SWE1670 Linnea Darin KKKK 29er

Olympic Class Regatta | Europe

Båtnamn Segelnr Skepparens namn Båtklubb Båttyp Mätregel Mättal
Osis SWE50 Arvid Barregren HjBK EUROPE
OhHiMark SWE 94 David Mårsäter UKF
Räven SWE35 Holgee Barsne BOJK E-jolle
... SWE 3660 Albin Börjesson RÅSS
nej SWE 3679 Simon Börjesson RÅSS
SWE 3691 SWE 3691 Carl Ljunggren JKV
Europe SWE95 Gustaf Lewerth RÅSS Europe
Europe SWE15 Carl Lewerth RÅSS Europe
0 FIN 809 Ia Harjunpää EPS Europe
SWE 3655 SWE 3655 Nils Brandén BOJK Europe
Snosis SWE 33 Axel Burlin HjBK E-jolle
Flory FIN-866 Saara Kuisma TP E-jolle
- SWE 3695 Alexandra Wiking BOJK E-jolle
- SWE 14 Måns Wiking BOJK E-jolle
- SWE 3702 Alice Lindberg BoSS E-jolle
- SWE 3504 Sigrid Andréasson HjBk E-jolle
N/A SWE3694 Henrik Leijon BOJK E-jolle
SWE 96 SWE 96 Gustav Peper BOJK EUROPE
swe43 SWE 43 Ture Strömberg RÅSS Europe
Blåvalen SWE 3289 Philip Lindblad SÄSS E-jolle
Swe 20 Swe 20 Jacob Holmqvist OTS E-Jolle
Oceania SWE3598 Matilda Lanner KKKK
- SWE 89 Moa Andersson ShBS E-jolle
Finessa SWE3318 Max Torstensson KBS E-jolle
- SWE 3658 Björn Ljunggren JKV E-jolle
E-Jolle SWE 3646 William Thunholm JKV
. SWE3541 Moa Wikman JKV E-jolle
3607an SWE3607 Simon Linse KnSS EJolle
* SWE 3650 Albin Jaldevik BooSS E-jolle
e-jolle SWE60 Ingrid Bengtson KKKK e-jolle
NN SWE3552 Karl Larsson Tinnert RJK E-jolle
Doris Swe 28 Therese Calstein Väss E-jolle
Nemo Swe 32 Peter Carlstein Väss E-jolle
SWE 81 SWE 81 Johan Kylebäck Hjbk E-jolle
- SWE 4 Sam Stenman BOOSS E-jolle
Swe 3582 SWE 3582 Hugo Björklund JKV E-jolle
Turbo SWE 42 Henrik Abrahamsson LJS E-jolle
- SWE 19 Elin Tinnert SSV E-jolle
- FIN-15 Laura Pesola TP Europe
STICKAN SWE 91 Oscar Pettersson HJBK E-jolle
- SWE 82 Edvin Cedervall VÄSS E-jolle
E-jolle SWE3439 Jonathan Hellman LJS E-jolle
- SWE 21 Joel Warvne Röss Europajolle
- SWE 3617 Marcus Warvne Röss Europajolle
- SWE 30 Sofie Petersson RÖSS E-jolle
Bruno FIN-790 Viivi Moisio EMK E jolle
E jolle SWE3671 Gustv Granath OTS E Jolle
E-jolle SWE 70 Nils Backlund KBS
- SWE 3705 Frida Asker KKF Ejolle
Ettan FIN 827 Niklas Toroi EPS
Lynx SWE 3676 Erik Lindberg JKV
Winner SWE93 Sebastian Knaack RÅSS E-jolle
3494 Swe 3494 Felix steijner Röss E-jolle
- SWE 11 Louise Zetterström BoSS E-jolle
SWE39 SWE39 Julia Stålberg HjBK Europe
E-jolle SWE3662 Oscar Tengbert JKV EUROPE
- SWE 77 Adam Bergström KBS E-jolle
6 SWE 6 Vilhelm Reischmann SkBK
- Swe57 Rasmus james RÅSS E-jolle
Swe 3673 Swe 3673 Gustav Landin Jkv Ejolle
. SWE 3684 Alexander Kongstad HjBK Europe
Ludvig II FIN851 Lucas Hoviniemi BSS Europe
- SWE 3547 Gustaf Utterström RJK Europe
SWE 3693 SWE 3693 Emil Jahrsten LESS E-Jolle
X-wing SWE3281 Erik Ryrfeldt KBS E-jolle
Europe FIN-844 Axel Laine EPS E-jolle
2Fast SWE3690 Folke Arvidsson KKKK E-jolle
- SWE 3642 Jesper Thomasson OTS Ejolle
3328 SWE3328 Anton HjBK E-jolle
Bananen SWE 3409 Johannes Vrede UKF e-jolle
3414 SWE3414 Klara Sörensen UKF Finessa E-jolle
X FIN 212 Ilari Muhonen EPS E-jolle
Europe SWE38 Pontus Andersson VÄSS Europe
Europe SWE54 Lukas Andersson VÄSS Europe
Finessa SWE3451 Jonathan Llado Krensler Röss E-jolle
Sjöstugan SWE 85 Simon Weideskog VJS
- SWE 3404 Hugo Orrberg KBS e-jolle
Svensson SWE3657 Oscar Svensson VJS

Olympic Class Regatta | Finn

Båtnamn Segelnr Skepparens namn Båtklubb Båttyp Mätregel Mättal
Jabalina IV SWE 66 Ulf Bjuréus KKF Finjolle
Skuld Swe 11 Johannes Pettersson KSSS Finn
Finnjolle SWE 16 Henrik Rydell NHSS Finnjolle
SIKAB SWE 14 Stefan Nordström KKF FINN
Babord SWE69 Erik Åberg KKF Finnjolle
Ovesäntlig SWE 61 Micke Nilsson UKF Finn
Tösa SWE21 Mats R Karlsson KKF Finn
Pelle P TBD Danny Cayard St.FYC Finn
finnjolle fin118 waltteri moisio eps finnjolle
Saga Fin-22 Ville Valtonen TPS Finn-jolle
Finn FIN112 Seppo Ajanko RPS Finn

Olympic Class Regatta | Laser (other)

Båtnamn Segelnr Skepparens namn Båtklubb Båttyp Mätregel Mättal
No name SWE 199634 Tomas Hellström RYC Laser
Laser Radial FIN-xxxxx Jaakko Vauhkonen HSS Laser Radial
Tuxedo Junction SWE 207532 Mats Göthlin HKKK Laser Radial Masters
nn NOR 211308 Victoria Espeseth RNYC laser radial
SWE 180247 SWE 180347 Ella Hjelm ÖKF
Radial SWE209025 Emil Bertilson GKSS Laser Radial
- SWE 210211 Hugo Sundström GKSS Laser radial
198215 198215 (FIN) Juha Laurila EPS Laser
_ SWE 201410 Ola Grabner EDSJ Laser Radial
Laser Radial SWE213048 Carl Eskilstorp GKSS Laser Radial
Laser Radial FIN 212706 Mainio Ormio HSS
, SWE213049 Rasmus Alnebeck GKSS Laser Radial
Laser Radial NOR 201640 Christoffer Sørlie FS Laser Radial
- FIN-198222 Anton Donner EMK Laser Standard
LIROS Ropes SWE 212310 Emil Alnebeck GKSS Laser Standard
a SWE 211283 Ludvig Löhr KSSS Laser Radial
DAMP SWE 191176 Ludvig Ryking TYBK Laser Radial
inget namn swe 125382 jakob thörn TYBK Laser radial
193532 FIN 193532 Johannes Haavanlammi EPS Laser Standard
173160 FIN173160 Karl Rasmus Ader HSS Laser Radial
Laser Swe212726 Eskil jonasson Gkss Radial
SSS Swe 123 Federico Brolli SSS Laser Radial
Laser SWE 198996 William Carlsson GKSS Radial
Laser radial FIN-211267 Otto Dahlberg N laser radial
4880 SWE 204880 Sanna Delander RJK Laser Radial
Noniseh SWE 209031 Ossian Kamal KSSS Laser Radial
- SWE 208291 Klara Utterström GKSS Laser Radial
. 213038 Jonas Mitsem KSSS Laser Standard
Laser Radial SWE 208283 Love Molitor Boos Laser Radial
- Fin-208780 Kivi Siik TaPs Laser Radial
Gustafs båt SWE 199622 Gustaf Sevedag GKSS Laser Radial
- SWE 211969 Erik Lenander KSSS Laser Standard
Laser Radial SWE 173664 Johanna Edh Gkss Laser Radial
199618 SWE 199618 Stefan Mälstad KSSS Laser
- SWE 206632 Julia Carlsson GKSS Laser Radial
- SWE 209137 Hanna Koba JKV laser radial
Ingen FIN-202670 Valtteri Uusitalo HSK
- SWE 209029 Ask Lindstedt-Nyberg KSSS Laser Radial
Laser radial Swe 208874 Hugo Wigh KSSS Laser
Hum 211282 Jörgen Wigh KSSS Laser Radial
Ellen 208286 Gustav Fredriksson ASMK Laser Radial
212316 SWE212316 Ludde Lindqvist KSSS Laser Radial
205135 205135 Malin KJebon KSSS Laser Radial
Willy Bob IIV SWE 207830 Fabian Magnusson GKSS Laser Radial
Laser Radial FIN-195520 Veera Kaakinen NJK Laser Radial
- SWE 210197 Erik Lindén KSSS Laser
SuperSnabbaSuperBåten 205141 Liv Gyllfors KSSS Laser Radial
Flic 194529 Joacim Westlund KSSS Laser Standard
Laser 160591 Lotta Handmark GKSS Laser
- SWE 210347 Fanny de Susini GKSS Laser Radial
Laser Radial 204024 Linnea Lundberg SSS
- 192693 Lars Krog-Jensen SSS Laser standard
Steve SWE 194931 Gustav Lindén OxSS Laser Radial
Kermit 137481 Stefan Pierrau SSS Laser std
NA SWE198436 Olof Swedberg KSSS Laser radial
Filip Karlsson SWE 208355 Filip Karlsson HJBK Laser Standard
NN SWE 208353 Josefin Olsson KSSS Laser Radial
Laser radial 194335 SWE Alva Hiller OXSS Laser radial
SWE 205123 SWE 205123 Anton Thorstensson KSSS Laser Radial
- SWE207536 Julia Dahlberg GKSS Laser Radial
🚋 Swe 911 Gustav Theander Gkss Laser radial
Laser Radial 202413 Wilmer Nord KSSS Laser Radial
- FIN- 206761 Daniel Book HSK laser radial
- SWE 78062 Stefan Karlsson KSSS Laser
- SWE 199014 Pontus Karlsson VÄSS Laser Radial
Santen FIN-189007 Petri Laaksonen TaPS Laser Standard
FIN 19 2978 FIN 19 2978 Santeri Tuori EMK Laser Radial
-------------------------------------------------------------------------------------- SWE 204268 Axel Pantzare ShBS Laser Radial
Starship Enterprise SWE 198437 Oscar Fyrk GKSS Laser Radial
Laser Radial SWE 207535 Ludwig Hagby GKSS Laser Radial
- SWE 205311 Philip Bouvin SUSS Laser Radial
181055 SWE 181055 Jenny Gustavsson SHB Laser radial
NN SWE 197355 Oliver Österberg GKSS Laser radial
Svalan SWE205692 Anton Svalberg SNBK Laser radial
1 SWE 204751 Fredrik Hansson Gkss laser radial
Radial SWE 208861 Joel Lindqvist BrSS Laser Radial
Vauhtihirmu FIN192663 Joonas Harju TaPS Laser Standard
Rullaser FIN 185974 Rudolf Salminen TaPS Laser Radial
- SWE 209896 August Jungstedt Ksss Laser radial
- 189170 Eli Eriksson SSS Laser Radial
Laser radial 203187 Joanna Danielson MKS laser radial
Con kurs SWE 200921 Alexander Persson Ksss Laser standard
MKS SWE 195859 Sofia Gustafsson MKS Laser Radial
- swe 205326 J-O Sandberg vhss laser
- FIN-211455 Aaro Järvinen TaPS Laser Radial
FIN 164307 Aada Ala-Tala N Laser Radial
S/Y FIILIS FIN 201042 Jakob Eklund ESF Radial
Laser radial SWE-212711 Olle Lindbom GKSS Laser radial
- FIN-191572, Pietari Airakorpi HSK Laser Standard
No Name FIN-208943 Mikael Mustakallio HSS Laser radial
- 210198 Fredrik Westman HSF Laser Standard
212708 SWE 212708 Andreas Ljungberg KKKK Laser Standard
- FIN195502 Timo Seppäläinen HSK Laser Standard
. SWE 201810 Felix Bergström ÖKF Laser Radial
NA 207537 Pontus Nilsson KOJK Laser Radial
Snabba Sixten SWE 209894 Staffan Persson HKK Laser Standard
Hirvivaara! (FIN-)184007 Veikka Viitala TaPS Laser standard
Trysse 197954 Magnus Tryselius KSSS Laser radial
- SWE 9xxxx Kalle Hellman BooSS Laser Standard
NN SWE 210338 Henrik Glimstedt KSSS Laser Standard, Grand Master
LW 209033 Peter Hol MKS Laser std
NN SWE 205111 Krister Torssell RYC/HKK Laser Standard (Master)
Laser radial FIN 207860 Noel Laukkanen HSK
1 SWE206971 Mats Wannfors BOOSS Laser Standard
212824 FIN212824 Anton Janhonen HSK Laser radial
195579 195579 FIN Michael Söderholm ASS Laser Std
- FIN-201024 Eppu Kiiskilä TaPS Laser Radial
Laser Swe189158 Martin Sundelin Ksss Laser

Olympic Class Regatta | Laser 4.7

Båtnamn Segelnr Skepparens namn Båtklubb Båttyp Mätregel Mättal
Kjappfot NOR 208533 Amalie Wang KNS Laser 4.7
NoName SWE 204715 Karolina Landmark GKSS Laser 4.7
211970 SWE 211970 Ruben Österlund KSSS laser
- SWE 211113 Sissel Engdahl KSSS Laser 4.7
- FIN188361 Mikaela Söderberg HSS Laser 4.7
Laser 4.7 FIN 203033 Sofia Tynkkynen HSS Laser 4.7
xxxx FIN 195509 Thomas Lindström ÅSS Laser 4,7
Laser 4.7 FIN 203734 Ellen Ormio HSK
JW SWE 209895 Jonas Wallander KSSS Laser
Ernst 192971 SWE Viktoria Askelin LuSS Laser 4.7
Laser FIN 203733 Julianna Perttala TaPS 4.7
- SWE200697 Hedvig Liljegren KSSS Laser 4.7
Hassan SWE 204943 Felix Svensson KSSS Laser 4.7
Laser NOR 210994 Henrik Kaastad Ørjavik KNS Laser 4.7
Flipper SWE 210342 Sofia Levin Håkansson Ksss Laser 4.7
April 203585 Axel Rheborg KSSS Laser 4.7
Jolle Olle NOR 212552 John-Øivind Tollevik Gaarvik Stv SF Laser Performance
Mia 2 SWE 201082 Oliver Lindqvist ÖKF Laser 4,7
Matilda SWE212715 Matilda Werton GKSS Laser
SWE208352 SWE208352 Hannah Maurer KSSS Laser
SWE204025 SWE204025 Mattias Trende KSSS
Ellen 208282 Ellen Fredriksson ASMK Laser 4.7
Khana 206761 Roope Rellman TaPS
- SWE199052 Cajsa Brodén SNBK Laser 4.7
Kenneth SWE 211278 Svea Sahlin GKSS Laser 4.7
Laser 4.7 195318 Oscar Agholm KSSS Laser 4.7
Laser 4.7 123904 Sara Hellman LJS Laser 4.7
- 204711 Tindra Forssén KSSS Laser 4.7
Laser 4.7 SWE 206640 Daniel Adolfsson MoSS Laser 4.7
Blunder SWE 1 Lova Forssén KSSS Laser 4.7
Laser 4.7 FIN-521 Liam Stampone HSS Laser 4.7
Nakenbåten 59071 Lisa Vogt LuSS
Potemkin SWE201723 Linnea Hrdlicka KSSS Laser 4.7
FIN 19 19 Helmi Inget TaPS laser 4.7
Laser 4.7 FIN-211267 Akseli Orama TaPS Laser 4.7
Tilde SWE212714 Tilde Zeeberg Gkss Laser 4.7
175475 SWE 175475 Oliver Edlund KKKK Laser 4.7
Nej SWE 206981 Max Bergström ÖKF Laser 4.7
xxx SWE 184977 Lovisa Darin GKSS Laser 4.7
Laser 4.7 SWE 11 Cecilia Letalilck LJS Laser 4.7
LASER 4.7 SWE2 Simon Granath KSSS LASER 4.7

Olympic Class Regatta | Moth/Waszp

Båtnamn Segelnr Skepparens namn Båtklubb Båttyp Mätregel Mättal
TBC USA 4305 Martin Wigforss KSSS Moth
Luftspringaren VI SWE 3877 Niklas Strand KSSS MOTH
Ladybird SWE2106 Rasmus Granzin KSSS WASZP
2Fast 2Furious SWE 4330 Stefan Järudd KSSS Moth
Rosa Panter SWE 4422 Göran Bobeck BOOSS Moth
Waszp SWE 14 Hugo Järudd KSSS Waszp
Glenn III AUS 4188 Thomas Ekefalk Ksss Mith
Jolene SWE 4459 Danny Inkyov GKSS Moth
Felicia NOR 2416 Nicolai Jacobsen KNS Waszp
Zesty GBR 4504 thomas light ksss
Helly Hansen Nor 2329 Henrik Nicolai Haaland KNS Waszp
n/a SWE 4114 Adrian Salamon KSSS Moth

Olympic Class Regatta | OK

Båtnamn Segelnr Skepparens namn Båtklubb Båttyp Mätregel Mättal
Bryggseglarn SWE 2830 Jonas Börjesson KSSS OK
Per-i-Skåp SWE 2815 Per Westlund Nss OK jolle
- SWE 2805 Gunnar Larsson KSSS OK-jolle
Jolene SWE 2801 Arne Johansson KSSS Ok jolle
Lådan SWE2727 Kenneth Höglund VSS OK-jolle
Gun Swe 2791 Roine Ericson KSSS OK
Hjärtat av guld SWE2839 Birger Gustring SSG OK
- SWE 2809 Tomas Skeppmark KBS OK jolle

Olympic Class Regatta | Optimist

Båtnamn Segelnr Skepparens namn Båtklubb Båttyp Mätregel Mättal
- FIN-1155 Amelie Mannerberg NJK
Optimist SWE 4328 Emil Hovlind LJS Optimist
Optimist SWE 4606 HugoHovlind LJS Optimist
SWE4242 SWE4242 Carl Ordell LJS Optimist
- FIN-1143 Arttu Valonen MP Optimist
- SWE4632 Leo Fagerberg KKKK Optimist
L'étoile filante NOR 3919 Markus August Berthet KNS Optimist
Lova SWE 4238 Lova Sund KSSS OPTI
Albertine NOR-3950 Albertine Lind BS Optimist
SWE 4233 SWE 4233 Axel Schenström KSSS Optimist
KOD SWE 4136 Douglas Grape Ksss Optimist
- SWE4674 Victor Björk LdSS Optimist
- SWE 4489 Hannes Witte KSSS Optimist
FIN-1147 FIN-1147 Sebastian Feodoroff SaVK Optimist
Blixten SWE4709 Hannibal Barsne SSP Optimist
Snabben SWE4602 Hector Barsne SSP Optimist
La Luna FIN-1043 Helmi Vauhkonen HSS Optimist
Noah B SWE4503 Noah Bernhardtz RÖSS Optimist
Levi B SWE4426 Levi Bernhardtz RÖSS Optimist
NemoXS SWE4676 Anton Broman KSSS Optimist
Kjappfot NOR 3888 Milla Wang KNS Optimist
Kula2.0 SWE 4541 Karl Landmark GKSS Optimist
Sauna FIN-569 Hugo Aalto HSS Optimist
Winner Team NOR 3960 Mathilde Bregner Robertstad TS Optimist
910 FIN910 Ines Ruohela EPS optimist
FIN-1087 FIN-1087 Erik Huhtiniemi EPS Optimist
- FIN598 Erika Forsman MP Optimist
Ærø 1 NOR 3775 Rudolf Ugelstad KNS Optimist
Ærø 2 NOR 3797 Fredrik Ugelstad KNS Optimist
Namnlös SWE4188 Philip Björkman MSS Optimist
Inget Swe 4543 Alvin Tollbom Lindh JKV Optimist
SWE 4535 SWE 4535 Axel Almersson JKV Optimist
- SWE4627 Ludvig Sundström LDSS Optimist
Mclaughlin SWE 4504 Wilhelm Enjin SSP Optimist
Joker NOR 3881 Emil Forslund NSF optimist
SailBoy NOR 3819 Philip Forslund NSF optimist
Xxx SWE4736 Jolie Hammarin KKKK Winner
Clarry MacBarry SWE 4511 Claes Järudd KSSS optimist
Optimist Swe4526 Olof Laurell MKS Optimist
Winner SWE4638 Svante Åberg KnSS Optimist
Edvin Iver NOR 3897 Edvin Iver Stakston Sas
FIN563 FIN563 Oskari Laurila EPS Optimist
SWE4421 SWE4421 Ida Elfving Boo SS Optimist
Optimist SWE4560 Erik Eskilstorp KKKK Optimist
Zackarias SWE 4668 Zackarias Söderberg MKS OPTIMIST
Vincent SWE 4492 Vincent Söderberg MKS OPTIMIST
Fiskarens Fru FIN-1074 Rasmus Salminen UPS Optimist
- SWE 4750 Max Weber Ullman MSS Optimist
Winner SWE4663 Filip Huljebrant LJS Optimist
- SWE 4751 Hanna Martinsson LJS Optimist
- SWE4744 Leo Birgersson MSS Optimist
- SWE 3845 Henric Wigforss KSSS Optimist
Optimist NOR3894 Carl Ferdinand Juell-Bergan SSF Optimist
Höppänä FIN-1150 Sofiia Seliö MP Optimist
Kalles SWE 4719 Karl Jarvin Boo SS Optimist
- SWE4720 Hugo Liljegren KSSS Optimist
Sly NOR 3884 Nikolai Kuhle KNS Optimist
Optimist 4339 Elliot Hellström LJS Optimist
Winner SWE4558 Lukas Larsson KnSS Winner
optimist NOR 3849 Jens Kaastad Ørjavik KNS optimist
SWE 4259 SWE 4259 Elisa Lindskog KvBS Optimist
Team Jolleutstyr NOR 3940 Sindre Tollevik Gaarvik Stv SF Devoti
LowEng SWE4532 Lowe Engström KOJK Optimist
- SWE 4667 Viktor Swärdh KnSS Optimist
Gråtrut SWE4099 Jonatan Röijer LDSS Optimist
Jollan SWE4605 Julia Werton LDSS Optimist
- SWE4703 Oscar Löfgren KSSS Optimist
- NOR3917 Cornelia Fure KNS Optimist
Optimist SWE4658 Maxine Hjort KSSS Optimist
SWE4623 SWE4623 Axel Wieland KSSS Optimist
Winner SWE4506 Axel Bjelvenius KSSS Optimist
Winner SWE 4718 Albert Norlén KSSS Opimist
Winner SWE 4628 Erik Norlén KSSS Optimist
Astro SWE4659 Felix Hård KKKK Optimist
Winner SWE4276 Selma Hård KKKK Winner
- SWE 4555 Elliot de Susini RÖSS Optimist
AStro SWE4715 Simon Härdner KKKK Optimist
- SWE 4221 Astrid Skogh VÄSS Optimist
Astro SWE4705 Melker Brenton KSSS Optimist
4725 SWE 4725 Hugo Melin KSSS Optimist
4411 SWE 4411 Alexander Melin KSSS Optimist
WINNER 3D Flex SWE4735 Alexander Baudin KSSS
Morris SWE 4533 Tyra OlanderJKV JKV Optimist
- SWE4387 Line Thunman KSSS
Fin-1073 FIN-1073 Olav Hamel BS Optimist
Fin-1072 FIN-1072 Astrid Hamel BS Optimist
Optimist NOR 3848 Hedvig Doksrød SSF Optimist
- SWE4545 Nils Malmcrona LDSS
Winner SWE 4704 Gustav Skarman KSSS
Winner SWE 4382 Filip Skarman KSSS
. SWE4470 Maja Wikman JKV optimist
SWE4682 SWE4682 Lea Maurer KSSS Optimist
Nuppi FIN-933 Camilla Lehtonen UPS Optimist
Winner SWE 4344 Elsa Hedberg KOJK Optimist
Julius Cederlund SWE 4501 Julius Cederlund BOJK Optimist
- SWE3803 Måns Fröjd OXSS Optimist
Ellen 4586 Ebba Fredriksson ASMK Optimist
Windy FIN-380 Saimi Huhdanmäki HSS Optimist
Kungliga kanonen SWE4633 Julia Leuckfeld KSSS
FIN-994 FIN-994 Onni Kylävainio HSS Optimist
FIN-821 FIN-821 Aatos Kylävainio HSS Optimist
Vivika FIN-1019 Vivi Vainio-Mattila HSS optimist
4601 SWE4601 Jakob Graner Boo SS Optimist
4395 SWE4395 Malcolm Graner Boo SS Optimist
SWE4634 SWE4634 Rasmus Wannfors BOOSS Optimist
- SWE4423 Filip Koritz SSKA OPtimist
- SWE4665 Melker Ljungdahl KSSS Opti
NN NOR-3910 Jenny Skirstad Pollen BS Optimist
SWE4512 SWE4512 Elias Kristensen KSSS Optimist
Winner Team SWE4728 Lukas Lindström RÖSS Optimist
Berry NOR 3922 Sverre Langaas-Holt KNS Optimist
Winner SWE4409 Ville Aviander NYSS
AF Racing SWE 4257 Arvid Flodmark KSSS Optimist
Airis NOR 3900 Felix Toll-Kjær TS
Optimist SWE 4596 Ella Backlund KBS
Blixten SWE4366 Ebba Thenander JKV Optimist
Optimist SWE 4625 Elsa Aronsson LESS Optimist
Spiders from mars SWE 4495 Elis Holm JKV Optimist
- FIN 1097 Samuel Rikala HSK Optimist
Zou FIN-1054 Simon Karlemo ESF Optimist
Ootimist SWE 4408 Olivia Hellström JKV Optimist
FIN-881 FIN-881 Teo Koponen HSS Optimist
- FIN-828 Maximilian HSS Optimist
- FIN-1132 Felix HSK Optimist
Vilgot SWE 4217 Vilgot Treskog KSSS Optimist
- SWE4230 Julia Ygberg KBS Optimist
Havsfalken 2 SWE 4544 Erik Bengtsson BKSS Optimist
Havsfalken 3 SWE 4644 Johan Bengtsson BKSS Optimist
- SWE4700 Max Zetterström BoSS Optimist
* SWE 4468 Erik Fyrk LESS Optimist
Inget SWE 4684 Agnes Hagby RÖSS Optimist
:-) SWE4514 Felix Brorsson SSP Optimist
;-) SWE4102 Bea Brorsson SSP Optimist
Astro Team SWE4733 Calle Lagerberg KSSS Optimist
Team Bark SWE4477 Gustav Bark NySS Optimist
SWE 4599 SWE 4599 Dominic Calgar Lindin KSSS Optimist
. FIN448 Frans Järvi ESF Optimist
Optimist FIN-1081 Leevi Tarjanne ESF Optimist
- SWE 4672 Victor Björk LdSS Optimist
. SWE 4670 Fredrik Kongstad HjBK Optimist
Rocket SWE4547 Pontus Axelhed KBS OPTIMIST
SWE 4460 SWE4460 Arvid Byttner KBS Optimist
SWE4523 SWE4523 Viggo Larue KBS Optimist
Sunshine NOR 3822 Julia Jacobsen KNS Optimist
SWE4687 SWE4687 Märta Wijkström KSSS Optimist Winner
Oscar SWE4256 Oscar Fällman OXSS Optimist
Tea SWE4624 Tea Zeeberg LDSS Optimist
0 SWE4678 Olof Holmberg KBS Optimist
Astro SWE4617 Carl White KKKK Optimist
Winner SWE4642 Malcolm Björsson LESS Optimist
SWE 4358 SWE 4358 Mikola Ahlgren JKV Optimist
Optimist Astro Nor3817 Diane Ninauve-Jutulstad BSF Opimist
Optimist SWE3982 Isaac Larkin KSSS (Ranagen) Optimist
... SWE4416 Saga Björklund JKV Optimist
SWE4473 SWE4473 Joakim Fritz Hjbk Optimist
No Name SWE 4711 Viggo Westerlind KKKK Optimist
No Name SWE 4717 Theo Westerlind KKKK Optimist
swe 4542 Jennifer Öhrnell LESS optimist
Zimson SWE4264 Peter Ryrfeldt KBS Optimist
. SWE4749 Filippa Boman HjBK
Black&White SWE 4475 Hugo Sköld Orr KBS Optimist
Chris SWE 4679 Christoffer Hallin LDSS Optimist
Pippi SWE 4680 Filippa Hallin LDSS Optimist
Optimist SWE4731 Maya King LDSS
Mårran SWE 4119 Tom Sigfrid KBS Optimist
- SWE4397 Alicia Birgmark Garcia LDSS
. SWE4420 Agnes Boman HjBK
- SWE 4281 David Aldurén KSSS Optimist
Turbo FIN-893 Oskar Kovalainen BS Optimist
Cribby SWE 4729 Hampus Ljungberg LESS
Blixten SWE4500 Wilhelm Dahlberg BooSS
Hjalle SWE4063 Malcolm Dahlberg BooSS

Olympic Class Regatta | Other

Båtnamn Segelnr Skepparens namn Båtklubb Båttyp Mätregel Mättal
Vattenråttan SWE8926 Ebbe Rosén MKS 505
nn Swe 9117 Fredrik Molander Ldss 505
505 Swed 9002 Per wester Bkss 505
505 Ljusblå Swe 8974 Malin Broberg LeSS 505
Marcus Anjemark SWE 16 Marcus Anjemark KSSS 49er
Kiima SWE 21 Fritiof Hedström GKSS 49er
505 SWE 8651 Peter Andersson SSVÄ 505
Gaucho SWE-8835 Tomas Franzen RJK 505
SWE 8586 SWE 8586 Galen Mack KSSS 505
SWE 131 Swe 131 Jesper Stålheim KSSS 49er
Gulblå Swe-8694 Tomas Grundel KSSS 505
- SWE9038 Lars Bjerke Tore Reinhold BKSS 505
High Five 8257 Lars Magnusson TBK 505
Devil swe8666 magnus nilsson TäBS 505
Westberg/Boman SWE121 Hannes Westberg GKSS 49er
- SWE 113 Vilma Bobeck KSSS 49er FX
49er SWE 131 Lukas Bergman/Fabian Bergman KSSS 49er

Olympic Class Regatta | Zoom8

Båtnamn Segelnr Skepparens namn Båtklubb Båttyp Mätregel Mättal
Zoom8 SWE150 Felix Lindeberg NYSS Zoom8
Lilla Gubben FIN-222 Onni Kuisma UPS Zoom8
Zoom8 SWE 224 Alma Larsson SSS Zoom8
SWE 230 William Karlsson SWE 230 William Karlsson STSS Zoom8
FIN377 FIN377 Aarni Markkanen EMK Zoom8
- FIN-565 Julius Donner EMK Zoom 8
Zoom Fin 1008 Emma Aho HSS Zoom 8
- FIN-569 Joanna Lindström HSS Zoom8
Zoom8 swe215 Olga Eskilsson VÄSS Zoom8
* SWE237 Victor Glargaard-Rhodin RJK Zoom8
Zoom8 FIN 1007 Urho Kauppila HSS Zoom8
Zoom8 SWE240 Axel Hallquist BooSS Zoom8
Zoom8 SWE204 Sofia Biller HjoSS Zoom8
179 SWE 179 Sofia Delander RJK
Zoom8 FIN265 Juho-Pekka Salo EMK Zoom8
Maravillosa 2 SWE 115 Elin Bjuréus KKF Zoom8
- SWE234 Alexandra Möller SFSS Zoom8
x FIN-554 Antti Mäki-Arvela UPS Zoom8
Zoom 8 SWE 217 Linn Berntsson Stss
oriri SWE166 Mathilda Carlsson RJK Zoom8
Lova 3 SWE 222 Mathilda Einarsson KKF Zoom(
SWE226 SWE226 David Johannessen StSS Zoom8
- SWE170 Klara Fröjd OXSS Zoom8
SWE 197 SWE 197 Oscar Josefsson BooSS Zoom8
- SWE221 Hanna Larsson STSS Zoom8
Zoom8 SWE 198 Oscar Krog-Jensen SSS
Zoom8 FIN 468 Henri Martola HSS Zoom8
NN SWE 187 Leo Jönsson RJK ZOOM8
zoom SWE101 Unn Petersen OXSS zoom 8
SWE242 SWE242 Tova Källerlt StSS Zoom8
____ Swe 233 Ebba berntsson STSS Zoom8
Swe183 SWE 183 Albin Andersson BOOSS Zoom8
No name FIN-524 Veikko Mannila HSS Zoom 8
Zoom8 FIN455 Marika Jauhiainen HSS Zoom8
Ej namngiven SWE 232 Per Mattsson SSP Zoom 8
Rainbow SWE 225 Caroline Sköld Orr KBS Zoom8
Zoom8 SWE 156 Joel Lindberg BooSS Zoom8
Stäng